Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Nowe Warpno
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Ogłoszenie o wynikach konkursu

W wyniku ogłoszonego konkursu na partnera - do wspólnej realizacji projektu pn. MEW@ - Morze Cyfrowych Kompetencji  - zgodnie z art. 28a ust. 4  ustawy z dnia 6 grudnia 2006 r. o zasadach prowadzenia polityki rozwoju (Dz. U. z 2006 r. Nr 227, poz.1658 z poźn. zm.), w konkursie ogłoszonym przez Burmistrza Gminy Nowe Warpno w dniu 31 marca br. najkorzystniejszą ofertę złożyło Stowarzyszenie „Miasta w Internecie” i w związku z tym zostało wybrane na partnera w celu wspólnej realizacji ww. projektu w ramach Działania 8.3 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
Członkami konsorcjum projektowego będą: Gmina Nowe Warpno (Lider), Gmina Gryfice, Gmina Międzyzdroje oraz Stowarzyszenie „Miasta w Internecie”.
Do zadań Gmin będzie należało przeprowadzenie postępowań na zakup zestawów komputerowych oraz zapewnienie dostępu do Internetu, z kolei Stowarzyszenie „Miasta w Internecie” będzie odpowiedzialne za koordynowanie zadań związanych z organizacją szkoleń w projekcie, promocją projektu oraz wdrożeniem i obsługą portalu.

Burmistrz Gminy Nowe Warpno
Władysław Kiraga

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Mirosław Tokarski 28-04-2010 19:02:04
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Mirosław Tokarski 13-04-2010
Ostatnia aktualizacja: Mirosław Tokarski 28-04-2010 19:02:04