Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Nowe Warpno
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Ostatnio dodane

Lp. Nazwa dokumentu
1 Andruszkiewicz Bożena - p.o. Dyrektora Zakładu Gospodarki Komunalnej w Nowym Warpnie - oświadczenie końcowe
2 Rogowski Robert - Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej w Nowym Warpnie - pierwsze oświadczenie
3 Brygert Iwona - inspektor ds. podatków - pierwsze oświadczenie
4 Jaguszewska Katarzyna - inspektor ds. podatków - oświadczenie końcowe
5 Andruszkiewicz Bożena - p.o. Dyrektora Zakładu Gospodarki Komunalnej w Nowym Warpnie - pierwsze oświadczenie
6 Obwieszczenie Burmistrza Nowego Warpna o okręgu wyborczym, jego granicach i numerze, liczbie radnych wybieranych w okręgu wyborczym oraz siedzibie Gminnej Komisji Wyborczej w Nowym Warpnie w wyborach uzupełniających do Rady Miejskiej w Nowym Warpnie zarządzonych na dzień 23 czerwca 2019 r.
7 Obwieszczenie Wojewody Zachodniopomorskiego w sprawie wszczęcia postępowania w sprawie wydania decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej dla rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 114 w zakresie budowy drogi dla rowerów w ramach zadania inwestycyjnego pn.: "Budowa dróg rowerowych w kierunku miejscowości Trzebież etap III (odcinek od przejazdu kolejowego w drodze wojewódzkiej 114 do ul. Brzozowej w miejscowości Trzebież)"
8 Zarządzenie nr 97/2019 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 15 kwietnia 2019 r. w sprawie zarządzenia wyborów uzupełniających
9 Uchwała nr CXXVII.215.2019 Składu Orzekającego Regionalnej Izby Obrachunkowej w Szczecinie z dnia 10 kwietnia 2019 r. w sprawie wydania opinii o przedłożonym przez Burmistrza Nowego Warpna sprawozdaniu z wykonania budżetu Gminy Nowe Warpno za 2018 rok wraz z informacją o stanie mienia
10 Obwieszczenie Burmistrza Nowego Warpna z dnia 9 kwietnia 2019 roku o numerach oraz granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych oraz możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.