Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Nowe Warpno
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

077 w sprawie ogłoszenia przetargu nieograniczonego na usługi  pn.  Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych oraz nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe położonych w granicach administracyjnych Gminy Nowe Warpno

ZARZĄDZENIE NR 077/2016

Burmistrza Nowego Warpna
z dnia  21 listopada 2016 roku

w sprawie ogłoszenia przetargu nieograniczonego na usługi  pn.  Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych oraz nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe położonych w granicach administracyjnych Gminy Nowe Warpno

 

 

Na podstawie art. 11 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo o zamówieniach publicznych (Dz.U. z 2015 r.  poz. 2164 z późn. zm.) - zarządzam, co następuje:

 

§ 1. Ogłaszam, że przystępuje się do postępowania o zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego od 30.000 euro do kwot określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ww. ustawy na usługi  pn. Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych oraz nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe położonych w granicach administracyjnych Gminy Nowe Warpno.

 

§ 2. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania i podlega ogłoszeniu na stronach internetowych Urzędu Zamówień Publicznych oraz Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Nowe Warpno.

 

Burmistrz Nowego Warpna
Władysław Kiraga

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Krystian Lamparski 30-11-2016 15:27:19
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Krystian Lamparski 30-11-2016
Ostatnia aktualizacja: Krystian Lamparski 30-11-2016 15:27:19