Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Nowe Warpno
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

076 w sprawie unieważnienia postępowania udzielenia zamówienia publicznego w sprawie ogłoszenia przetargu ograniczonego na usługę inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej - Zagospodarowanie terenu dla celów turystyczno-rekreacyjnych i sportów wodnych przy ul. Słonecznej w Nowym Warpnie wraz z niezbędną infrastrukturą. Zadanie realizowane w ramach projektu Zachodniopomorski Szlak Żeglarski - sieć portów turystycznych Pomorza Zachodniego

ZARZĄDZENIE NR 076/2012

Burmistrza Nowego Warpna
z dnia 27 sierpnia 2012 roku

w sprawie unieważnienia postępowania udzielenia zamówienia publicznego w sprawie ogłoszenia przetargu ograniczonego na usługę inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej – „Zagospodarowanie terenu dla celów turystyczno-rekreacyjnych i sportów wodnych przy ul. Słonecznej w Nowym Warpnie wraz z niezbędną infrastrukturą. Zadanie realizowane w ramach projektu Zachodniopomorski Szlak Żeglarski – sieć portów turystycznych Pomorza Zachodniego”.

 

 

Na podstawie art. 11 i 93 ust. 1 pkt 4 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo o zamówieniach publicznych (Dz. U. z 2010 r. Nr 113, poz.759 z późn. zm.) - zarządzam, co następuje:

 

§ 1. Ogłaszam unieważnienie postępowanie o udzieleniu zamówienia publicznego w trybie przetargu ograniczonego od 14000 euro do kwot określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust.8 ww. ustawy na dostawy pn. „Zagospodarowanie terenu dla celów turystyczno-rekreacyjnych i sportów wodnych przy ul. Słonecznej w Nowym Warpnie wraz z niezbędną infrastruktury. Zadanie realizowane w ramach projektu Zachodniopomorski Szlak Żeglarski – sieć portów turystycznych Pomorza Zachodniego”.

 

§ 2. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania i podlega ogłoszeniu na stronach internetowych Urzędu Zamówień Publicznych oraz Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Nowe Warpno.

 

Burmistrz Nowego Warpna
Władysław Kiraga

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Krystian Lamparski 29-10-2012 09:31:53
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Krystian Lamparski 27-08-2012
Ostatnia aktualizacja: Krystian Lamparski 29-10-2012 09:31:53