Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Nowe Warpno
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

031 w sprawie przeprowadzenia gminnego treningu bez doręczania kart powołania w trybie akcji kurierskiej

ZARZĄDZENIE NR 031/2010


Burmistrza Gminy Nowe Warpno
z dnia 15 kwietnia 2010 r.


w sprawie przeprowadzenia gminnego treningu bez doręczania kart powołania w trybie akcji kurierskiej


Na podstawie § 30 rozporządzenia Ministrów Spraw Wewnętrznych i Administracji, Obrony Narodowej oraz Infrastruktury z dnia 5 lipca 2002 r. w sprawie trybu doręczania kart powołania i rozplakatowania obwieszczeń o stawieniu się osób do czynnej służby wojskowej (Dz. U. Nr 122, poz. 1049 oraz z 2009 r. Nr 192, poz. 1489) w związku z § 14 zarządzenia Nr 18/2010 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 25 stycznia 2010 r. w sprawie organizacji akcji kurierskiej na terenie województwa zachodniopomorskiego, zarządza się, co następuje:

 

§ 1. 1. W dniach 28 – 29 kwietnia 2010 r. na terenie Gminy Nowe Warpno przeprowadzony zostanie trening akcji kurierskiej bez doręczania kart powołania, zwany dalej „treningiem”.
2. Celem treningu będzie doskonalenie działania organów uruchamiających akcję kurierską, kurierów, kurierów-łączników i kurierów-wykonawców.
3. Trening przeprowadzony zostanie w formie praktycznego uruchomienia akcji kurierskiej bez doręczania kart powołania adresatom.

§ 2. Spośród pracowników urzędu udział wezmą osoby odpowiedzialne za przeprowadzenie akcji kurierskiej oraz kurierzy, kurierzy-łącznicy i kurierzy-wykonawcy.


§ 3. Sygnał o rozpoczęciu treningu zostanie przekazany do Gminy Nowe Warpno za pomocą obowiązującej tabeli sygnałowej przez służbę dyżurną Starostwa Powiatowego w Policach.


§ 4. Plan przeprowadzenia treningu opracuje i przedstawi do zatwierdzenia do dnia 25 kwietnia 2010 r. pracownik obrony cywilnej, odpowiedzialny za przeprowadzenie na terenie Gminy Nowe Warpno treningu akcji kurierskiej.


§ 5. Rozliczenie wydatków poniesionych w czasie treningu należy przesłać do Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie wraz z notą księgową i numerem rachunku bankowego, w terminie do 48 godzin od zakończenia treningu.


§ 6. Wykonanie zarządzenia powierza się odpowiednio Burmistrzowi Gminy Nowe Warpno, jako kierownikowi urzędu oraz podinspektorowi ds. Obronnych, Obrony Cywilnej i Zarządzania Kryzysowego w Nowym Warpnie.


§ 7. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.


Burmistrz Gminy Nowe Warpno
Władysław Kiraga

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Mirosław Tokarski 27-05-2010 09:46:37
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Mirosław Tokarski 27-05-2010
Ostatnia aktualizacja: Mirosław Tokarski 27-05-2010 09:46:56