Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Nowe Warpno
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

ogłaszenie o konkursie otwartym o naborze na partnera dla podmiotów nie zaliczanych do sektora finansów publicznych i nie działających w celu osiągnięcia zysku w ramach Priorytetu 8 działania 8.3 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Burmistrz Gminy Nowe Warpno ogłasza konkurs o otwartym naborze na partnera dla podmiotów nie zaliczanych do sektora finansów publicznych i nie działających w celu osiągnięcia zysku w ramach Priorytetu 8 działania 8.3 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Działając na podstawie art. 28a ust. 4  ustawy z dnia 6 grudnia 2006 r. o zasadach prowadzenia polityki rozwoju (Dz. U. z 2006 r. Nr 227, poz.1658 z poźń. zm.) Burmistrz Gminy Nowe Warpno ogłasza otwarty nabór na partnera w celu wspólnej realizacji projektu w ramach 8 osi priorytetowej Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka,     w ramach działania 8.3 „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu – e-Inclusion”. Projekt będzie realizowany w partnerstwie na podstawie umowy zawartej pomiędzy Gminą Nowe Warpno (Liderem projektu), partnerami będącymi jednostkami sektora finansów publicznych: Gminą Gryfice, Gmina Międzyzdroje oraz jednym partnerem spoza sektora finansów publicznych, wybranym w trybie naboru, którego dotyczy niniejsze ogłoszenie. W wyniku naboru, którego dotyczy niniejsze ogłoszenie, zostanie wybrany jeden partner.
Informacja o konkursie i Regulamin są umieszczone na stronie internetowej Urzędu Gminy Nowe Warpno www.nowewarpno.pl, w Biuletynie Informacji Publicznej oraz w gazecie „Głos Dziennik Pomorza”.
Oferty należy składać w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Dotyczy naboru na partnera w celu wspólnej realizacji projektu w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka” do dnia 23 kwietnia 2010 r. na adres: Urząd Gminy Nowe Warpno, 72-022 Nowe Warpno, pl. Zwycięstwa 1.
Oferty mogą być dostarczone osobiście lub za pośrednictwem poczty lub kuriera.
Oferty nadesłane po terminie nie będą rozpatrywane.
Decyduje data dostarczenia wniosku do Urzędu Gminy w Nowym Warpnie (sekretariat).
Kontakt: Szczegółowe informacje można otrzymać nr tel. 91 3129660.
Urząd Gminy w Nowym Warpnie nie ponosi kosztów przygotowania oferty i nie zwraca nadesłanych ofert.

Burmistrz Gminy Nowe Warpno
Władysław Kiraga

regulamin konkursu na wyłonienie partnera do realizacji projektu w załączniku

Załączniki do pobrania

Lp. Plik Data dodania Liczba pobrań
1 regulamin.pdf (PDF, 31KB) 2010-03-31 13:27:48 551 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Mirosław Tokarski 31-03-2010 13:27:48
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Mirosław Tokarski 01-02-2010
Ostatnia aktualizacja: Mirosław Tokarski 31-03-2010 13:29:15