Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Nowe Warpno
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż na własność lokalu mieszkalnego Nr 2 wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku, pomieszczeniami przynależnymi oraz udziałem w gruncie położonego w Nowym W


OGŁOSZENIE

Burmistrz Gminy Nowe Warpno

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż na własność lokalu mieszkalnego

Nr 2 wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku, pomieszczeniami przynależnymi oraz udziałem w gruncie położonego w Nowym Warpnie, ul. Pl. Zwycięstwa 14

Nieruchomość położona jest w centrum Nowego Warpna przy ul. Pl. Zwycięstwa 14.

Działka nr 806 o powierzchni 336m2, zabudowana jest budynkiem mieszkalnym w zabudowie wolnostojącej oraz budynkiem gospodarczym. Budynek posiada 2 mieszkania po jednym na piętrze i na parterze. Instalacje: wodno - kanalizacyjną, elektryczną, ogrzewanie piecowe, kanalizację lokalną w postaci zbiornika bezodpływowego. Lokal mieszkalny Nr 2 usytuowany jest na piętrze i składa się z 3 pokoi z kuchnią o łącznej powierzchni użytkowej 63,18 m2, z udziałem w częściach wspólnych budynku, pomieszczeniami przynależnymi oraz udziałem w gruncie. Udział w częściach wspólnych budynku i działce gruntowej wynosi 544/1000.

Nieruchomość posiada urządzoną Księgę Wieczystą KW 6603.

Nieruchomość oznaczona jest w strefie ścisłej ochrony konserwatorskiej.

Ustala się:

a) cenę wywoławczą nieruchomości - 46.000,00 złotych ( kwotę sprzedaży obniża się o 50% zgodnie z art.68 ust.3 ustawy o gospodarce nieruchomościami).

b) postąpienie w wysokości - 1.000,00 złotych

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 3.000,00 zł na rachunek Urzędu Gminy Nowe Warpno Bank Pocztowy numer 95 1320 1830 3173 3548 2000 0012, najpóźniej do dnia 3 luty 2006 r.

Wadium wniesione przez uczestnika, który wygrał przetarg, zalicza się na poczet ceny nabycia nieruchomości. W przypadku uchylenia się uczestnika, który wygrał przetarg od zawarcia umowy sprzedaży, wpłacone wadium ulega przepadkowi.

Wadium zostanie zwrócone w przypadku nie wygrania przetargu, nie później niż przed upływem 3 dni od dnia zamknięcia przetargu.

Przetarg odbędzie się w dniu 8 luty 2006 r. o godzinie 10.00 w sali nr 1 w siedzibie Urzędu Gminy w Nowym Warpnie, ul. Pl. Zwycięstwa 1.

Warunkiem wzięcia udziału w przetargu jest przedłożenie Komisji Przetargowej:

  1. oryginału dowodu dokonania wpłaty wadium,

  2. w przypadku osób fizycznych - dowodu tożsamości,

  3. w przypadku wspólników spółki cywilnej - aktualnego zaświadczenia o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej, dowodów tożsamości wspólników spółki stosownych pełnomocnictw,

  4. w przypadku osób prawnych - aktualnego wypisu z Krajowego Rejestru Sądowego, stosownych pełnomocnictw, dowodów tożsamości osób reprezentujących dany podmiot,

Aktualność wypisu z rejestru powinna być potwierdzona w sądzie, a aktualność zaświadczenia o wpisie do ewidencji winna być potwierdzona we właściwym Urzędzie w okresie nie dłuższym niż trzy miesiące przed przetargiem.

Nabywca na własny koszt ustala granice nieruchomości.

Cena nieruchomości nabywanej w przetargu płatna jest w całości przed podpisaniem umowy notarialnej.

Osoby, uczestniczące w przetargu jako pełnomocnicy, zobowiązane są przedłożyć pełnomocnictwo udzielone w formie aktu notarialnego.

Dodatkowe informacje:

  1. Nabywca przejmuje obowiązek usunięcia z nieruchomości ewentualnych bezumownych użytkowników.

  2. Koszty notarialne w całości ponosi Nabywca nieruchomości.

  3. Przed przystąpieniem do przetargu należy zapoznać się z dokumentacją dotyczącą nieruchomości.

Informacje na temat zbywanej nieruchomości można uzyskać w siedzibie Urzędu, w pokoju numer 2 lub telefonicznie pod numerem 091 31-29-660

Burmistrz Gminy zastrzega sobie prawo odwołania przetargu lub jego unieważnienia w przypadku zaistnienia uzasadnionych przyczyn.

BURMISTRZ GMINY

NOWE WARPNO

mgr TADEUSZ SZAFRAN

Nowe Warpno, dnia 04.01.2006 r.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Teresa Szybka 05-01-2006 14:01:24
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Teresa Szybka 05-01-2006
Ostatnia aktualizacja: Teresa Szybka 05-01-2006 14:01:24